Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

THIRRJE PUBLIKE PËR SHKOLLA FILLORE DHE TË MESME NË LUGINËN E PRESHEVËS

Ftohen shkollat fillore dhe të mesme në Luginën e Preshevës me mësim në gjuhën shqipe që të aplikojnë për mjete financiare që Këshilli Kombëtar Shqiptar ndan në zbatim të Vendimit të Qeverisë së Republikës së Kosovës Nr. 08/L-260 nnën-programi “Përkrahje për Luginën e Preshevës”!

Për informata shtesë ju lutem na shkruani në kksh.grantet@gmail.com ose na telefononi në nr. 0631408945.

0 Comments

There are no comments yet

Leave a comment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *